facebook

Влада активно працює над провадженням “другої пенсії”, – Третьякова

В Україні буде проведено пенсійну реформу, в рамках якої планується впровадження системи, яка дасть змогу працюючому громадянину самостійно вносити кошти і накопичувати їх протягом трудової діяльності.

Влада України активно готується до впровадження такої системи.

Про це в інтерв’ю Гордону розповіла Галина Третьякова, голова Комітету ВРУ з питань соцзахисту. “У програмі президента та політичної партії “Слуга народу” є обіцянка впровадження “другої пенсії”. Я думаю, це говорить про наявність політичної волі для переходу до реальної реформи.

У парламенті є монобільшість, яке підписувалось під програмою…Зараз йде робота над текстами. Ми намагаємось збалансувати документ і максимально задовольнити потреби стейкхолдерів. Прем’єр-міністр налаштований на виділення частин ЕСВ на збереження, а це колосальний крок вперед, може бути, навіть вирішальний. Якщо в 2023 році вийде запустити процес – це буде прорив“. Також Третьякова вважає, що є ще проблема довіри від населення до нововведень. “Є багато проблем, у тому числі недовіра вкладчиків. Усі наші експерименти минулих років показали, що в подібних конструкціях є дири. Задача – створити європейську модель системи, де немає витіку. Ми підписали Угоду про асоціацію. Там є декілька директив, які здійснюють нагляд за фінансовим сектором, моделі побудови накопичувальної пенсійної системи. Законопроект №2683 готовий до співпраці з Світовим банком та багатьма міжнародними експертами. Нам доведеться не тільки створювати законодавчу базу, а й розвіяти багато міфів.

У нас же як – тільки щось приймається, відразу обростає домислами, всьому надається негативна конотація, навіть хорошій і правильній справі..”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...