facebook

Вчені повідомили, хто найбільше поширює коронавірус

Науковці назвали тих, хто відповідальний за половину нових випадків передавання коронавірусу.

Зокрема, хворобу розповсюджують безсимптомні хворі на COVID-19, а також ті, у яких симптоми з’являються через деякий час. Відповідне дослідження провели у Центрі з профілактики та контролю захворювань у США. Про це інформує Sciencealert.

Що відомо про дослідження Щоб визначити, хто найбільше поширює коронавірус, науковці розділили потенційних поширювачів вірусу на 3 групи: досимптомні хворі; безсимптомні; симптомні хворі. З’ясувалося, що представники кожної групи є найзаразнішими на 5 день після інфікування. Це середній інкубаційний період, упродовж якого у більшості людей розвиваються симптоми.

Науковці моделювали ситуації У першій моделі припустили, що у 30% хворих ніколи не з’являються симптоми, але вони такі ж заразні, як люди з симптомами. Водночас безсимптомні люди несуть відповідальність за 24% нових інфікувань.

Ще за 35% інфікувань відповідальні досимптомні люди. Також дослідники моделювали ситуації, за яких пік передачі вірусу спостерігався через 3 – 7 днів після інфікування, а також зменшували та збільшували відсоток безсимптомних людей.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У більшості сценаріїв досимптомні та безсимптомні люди були винними за розповсюдження щонайменше 50% нових інфікувань COVID-19.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...