facebook

У Польщі зник заробітчанин з Тернопільщини. Рідні просять про допомогу

Іван Сорока – уродженець с. Стриганці Тернопільської області. Зв’язок з чоловіком обірвався 25 грудня 2020 року. Попередньо, на той момент він перебував на автовокзалі у Любліні – без грошей та документів, повідомляє Файне місто.

“Останній дзвінок, набраний з чужого номера, пролунав від нього до племінниці 25 грудня 2020 року. На той момент він повідомив, що знаходиться на автовокзалі і не знає, що в подальшому йому робити, так як залишився без жодних документів, телефону та грошей. В Українському консульстві в Любліні заява від нього не поступала”, – повідомляють рідні.

У нього є сестра з інвалідністю і мама, якій 82 роки, тому просити про допомогу та шукати його мусимо ми, племінниці – я проживаю в Україні, моя рідна сестра Наталя у Польщі, – розповіла племінниця зниклого чоловіка Марія Петрушевська. – Переживаємо сильно. Вже куди тільки не звертались. Ніде його і сліду немає.

Востаннє дзвонив 25 грудня. Казав, що збила машина

Востаннє в Польщу чоловік поїхав у листопаді. Працював в Познані на цементному заводі. Потім повідомив, що шукатиме іншу роботу, тому ніхто з українців, що з ним працювали, навіть не здивувались, коли чоловік зібрав речі і фактично зник. Три тижні про нього нічого не чули – були впевнені, що приступив до іншої праці. Окрім того, Іван не є багатослівним і тісно ні з ким не спілкувався.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Рідні та друзі просять відгукнутися усіх, хто бодай щось знає про перебування безвісти зниклого Сороку Івана Васильвича. Інформацію можна повідомити за номерами телефону: + 380971013342 Марія, +48518218556 або в поліцію Любліна.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...