facebook

14 січня – День ангела Василя та Василини

День святителя Василія Великого ми відзначаємо 14 січня. Цей важливе церковне свято сповнене великим змістом і пов’язане з багатьма обрядами і прикметами.

Привітайте знайомих Василів із днем ​​їхнього ангела! А ми підібрали для вас найкрасивіші листівки і зворушливі привітання.

День пам’яті святителя Василя Великого — це не тільки велике церковне свято, а й день, який пов’язаний з народними звичаями. Свято Василя щорічно відзначається 14 січня.

Святитель Василь Великий, поряд із святителем Миколаєм Чудотворцем, здавна користувався особливим шануванням в нашому народі. Частина мощей святого Василя й до сьогодні перебуває в Почаєвській Лаврі. Василій Великий стяжав у Господа дар провидіння й чудотворіння.

Відомо багато випадків чудесних зцілень, здійснених святителем Василем Великим. Сила молитов святого Василя була настільки велика, що він міг просити у Господа прощення грішнику, що зрікся Христа, змусивши його щиро покаятися.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Святитель Василій Великий був людиною великих знань, тож до нього звертаються люди, чия діяльність пов’язана з просвітництвом — вчителі, вікладачі вишів, наукові працівники. День Василя — значення імені З давньогрецької мови Василь означає «царський».

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...