В Україні створили швидкісний вертоліт VV-2. Його виготовила українська компанія Softex-Aero, яку вважають одним із найбільших приватних підприємств аерокосмічної промисловості України.
Новий вертоліт є досить маневрений, він знадобиться для розвідувальних задач. Про це повідомляє gogetnews.
У кабіні розташовані два сидіння за схемою тандем (одне за іншим), перше належить пілоту, друге – пасажиру. Подібна схема робить корпус більш вузьким, що знижує лобовий опір і відповідно покращує швидкісні характеристики.
Літальний апарат оснащений двигуном потужністю 190 к.с. Крейсерська швидкість польоту – 220 км/год., максимальна – 250 км/год. Вертоліт може підніматися на висоту до 4000 м і здійснювати польоти на відстань до 500 км. Обсяг паливного бака VV-2 – 230 л.
Український вертоліт має 8,02 м в довжину і 2,2 м у висоту, діаметр несучого гвинта – 8,5 м. Максимальна злітна вага – 1100 кг.
Вертоліт VV-2 оснащений сучасною авіонікою і системами управління, на його базі можливе створення цілого сімейства спеціалізованих літальних апаратів.
Випробували український автомат “Малюк”. Він є глибокою модернізацією радянського АК-47. Побудований за схемою бул-пап, тобто спусковий гачок розміщений перед магазином і ударно-спусковим механізмом. Запобіжник також виконаний у вигляді кнопки і перенесений уперед. Така побудова автоматичної зброї допомагає зменшити її довжину та зробити її більш компактною. У вітчизняного автомата зміщений центр ваги на більш зручну точку, що покращує прицільність пострілів.
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…
Ракетно-дронові удари РФ скоротили потужності виробництва електроенергії в Україні. І російські удари, очевидно, продовжаться. Які…