Голова «Укрзалізниці» поскаржився на розмір “малої” зарплати

Голова правління «Укрзалізниці» Володимир Жмак повідомив, що отримує 625 тис. грн на місяць. Чиновник скаржиться, що стільки він отримував 25 років тому в приватному секторі.

Про це Жмак розповів в ефірі телеканалу «Україна 24». «Моя зарплата становить 625 тис. гривень. І це будь-хто зможе побачити в декларації. Тому ховати її сенсу жодного немає. Але я хочу сказати, що така зарплата у мене була 25 років тому, коли я був у «Київстар», ТНК-BP тощо», – сказав Жмак, вказавши, що вважає таку зарплату нижчою за ринковий рівень для відповідальності, яку має керівник «Укрзалізниці». При цьому він пояснив, що на більші гроші його не брали.
«Вона [зарплата] значно менша від того рівня, який був у попереднього керівника [«Укрзалізниці»], бо, коли обговорювали контракт зі мною, мені сказали, що висока заробітна плата попереднього керівника викликала дуже великий суспільний резонанс.

Тому я повинен це зрозуміти і погодитися на зарплату набагато меншу», – пояснив чиновник.

Оля

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago