У Дніпрі вагітна жінка втратила дитину після побиття.
Про кричущий інцидент повідомив “Днепр Оперативный”. За даними журналістів, на проспекті Миру чоловік побив вагітну дружину.
“В один з пологових будинків Дніпра поступила жінка з тілесними ушкодженнями. В ході з’ясування обставин виявилося, що постраждалу побив чоловік.
Жінка перебувала на 29 тижні вагітності. В результаті побиття плід завмер. Всі деталі того, що сталося з’ясовуються поліцейськими”, – йдеться в повідомленні.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…