Очікується погіршення погодних умов, з 24 по 26 січня, і до 40 см снігу.
У Карпатах очікується погіршення погодних умов, з 24 по 26 січня. У ці дати закликають не ходити в гори.
Як пише «Четверта студія» з посиланням на РБК-Україна, про це повідомляє сторінка “Сніголавинна ситуація в українських Карпатах” у Facebook.
Погіршення погоди відбудеться через циклон з Балкан. В наслідок нього в цьому регіоні вітер посилиться до 14-20 метрів за секунду, будуть падати дощі, сніг і мокрий сніг. На високогір’ї очікується сильний сніг та хуртовини.
На середньогір’ї очікується сніговий покрив до 20 сантиметрів, на високогір’ї – до 30-40 див. Також буде активний перенесення снігу, створення карнизів, перемети та замети снігу. У зв’язку з цим людей закликають утриматися від походів у гори і високогір’я.
Раніше повідомлялося, що в Україні похолодає з наступного понеділка, у західних регіонах будуть снігопади. На захід прийде нове похолодання.
Крім цього, в Україні з лютого прогнозують сильне потепління. Температура повітря сягатиме +15 градусів.
Як пише УНІАН, найближчими днями значна сніголавинна небезпека очікується на високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей.
У Карпатах через високу можливість сходу лавин оголосили штормове попередження.
Про це у Facebook повідомляє Відділ гідрологічних прогнозів Українського гідрометцентру.
“Значна сніголавинна небезпека (3 рівень) очікується 23-24 січня на високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей”, – йдеться у повідомленні.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…