facebook

Як відрізнити пневмонію від застуди: лікар назвав сім ознак

У пневмонії є сім основних ознак, які відрізняють це захворювання від інших.

Лікарі розповіли, що часто буває складно відрізнити пневмонію від звичайної застуди, адже симптоми цих захворювань дуже схожі – однак, звичайна застуда може пройти та без спеціального лікування, а пневмонія може бути небезпечною для людини.

Доктор медицини, старший науковий радник асоціації легень Норман Едельман розповів, що пневмонія розвивається у людини тоді, коли захисні сили організму пригнічуються, повідомляє Ivona з посиланням на дані видання Prevention. Як зазначає фахівець, у пневмонії є сім основних ознак, які відрізняють це захворювання від інших простудних.

Це: Кашель

Задишка

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Біль у грудях при кашлі або диханні

Збільшення виділеного мокротиння зеленого, сірого або жовтого кольору

Висока температура тіла

Нудота

Блювота або діарея

Сильна втома

Норман Едельман пояснив, що під час застуди біль у горлі або нежить, а також кашель і жар, зазвичай минають досить швидко. А ось ці ж симптоми за пневмонії зазвичай тримаються набагато довше, і з кожним днем їх прояв стає сильнішим і серйознішим.

“Всі ми часом застуджуємося і кашляємо. Якщо ваш стан досить легкий, Ви можете почекати тиждень, перш ніж звернутися до лікаря. Але якщо стає гірше, потрібно негайно звертатися в медустанову. Погіршення означає значне підвищення температури, сильні головні болі, а також сильний біль у грудях”, – розповів лікар. Він закликав людей не займатися самолікуванням і не чекати, коли серйозні симптоми зникнуть самі по собі, а звертатися до лікарів негайно.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...