До відділення нейрохірургії Луцької міської клінічної лікарні ушпиталили двох учасників конфлікту − учасника АТО та одного із працівників патрульної поліції області. Чоловіки лежать у сусідніх палатах, обом поставили діагноз черепно-мозкова травма, пише
24 січня о 22:00 у Луцьку трапилася ДТП без травмованих. Водій в’їхав у один з місцевих магазинів. На місце події прибули правоохоронці, а згодом і група швидкого реагування Центру допомоги учасникам АТО.
Зранку 25 січня Нацполіція Волині оприлюднила інформацію про побиття працівника патрульної поліції. У повідомленні правоохоронців йшлося, що під час затримання водія, який скоїв ДТП виникла бійка. Її зчинив знайомий правопорушника – 38−річний лучанин.
За кілька годин після повідомлення правоохоронців, луцька психологиня з Центру допомоги учасникам АТО, виклала на сторінці допис, у якому розповіла, що правоохоронці напали на АТОвця та Групу швидкого реагування центру, яка приїхала на поміч ветерану.
“Шарпав за форменний одяг”, − травмований патрульний
Травмованого патрульного звуть Ігор Хоронжук розповідає: коли оформляли ДТП, в учасника знайшли пістолет, викликали слідчо−оперативну групу для експертизи. До призвідника аварії на місце приїхали ветерани АТО.
“Один з цих учасників, цих знайомих, почав шарпати мене за формений одяг, з плеча зірвав нагрудну камеру. Після цього було попередження, що буде застосований спеціальний засіб – сльозогінний газ, потім один з тих громадян підбіг до мене і з криком “ти мене задув”, вдарив мене в обличчя, від чого я втратив рівновагу та впав на асфальт”, − розповідає патрульний.
Зі слів речниці Нацполіції області Ольги Бузулук, люди, які прибули на місце аварії поводили себе агресивно: “почали перешкоджати роботі, відповідно, ті застосували спецзасоби, у відповідь був удар. На місці працювала слідчо-оперативна група, оскільки на місці був предмет, схожий на пістолет. Зараз відомо, що це – стартовий пістолет. Нападник також був затриманий, зараз він у СІЗО. Будемо клопотати, щоб його взяли під варту за напад на працівника поліції”.
“Ми працюємо як група швидкого реагування з поліцейськими пліч-о-пліч багато років. Такого як вчора бєзпрєдєла не було ніколи”, − каже психологиня Центру допомоги учасникам АТО. З її слів група швидкого реагування вирушила на місце ДТП, бо за кермом був ветеран війни на сході.
Олена Звєрєва каже, що намагалася заспокоїти АТОвця на ім’я Сергій, але один з правоохоронців застосував до них сльозогінний газ.
“Він забризкує мене і Олексія газом, я уже не бачила, як він впав обличчям вниз – він спіткнувся через бордюр. Зараз вони розказують, що це Олексій його вдарив. Олексій його не міг вдарити по тій простій причині, що він не бачив, куди бити – в нього були залиті очі. Юра в цей час тримає Сквотера за руки ззаду, підбігає поліцейський десь з туї, забризкує Юру повністю тереном і Сквотера вдаряє в голову. В нього зараз закрита черепно-мозкова травма”, − каже психологиня.
АТОвець Сергій, який лежить нині в сусідній з патрульним палаті каже, що не пам’ятає подій того вечора. Спілкуватися з журналістами відмовився.
Зі слів речниці Ольги Бузулук, чоловіку, який травмував поліцейського, загрожує до 5 років позбавлення волі. Олена Звєрєва ж розповіла, що вже написала заяви на неправомірні дії правоохоронців до прокуратури, СБУ та ДБР.
У грудні 2024 року пенсійні виплати збільшаться у тих пенсіонерів, хто отримає право на вікову…
У Верховній Раді зареєстровано новий законопроєкт, спрямований на посилення адміністративної відповідальності за систематичні порушення правил…
Міністерство оборони України продовжує модернізувати додаток "Резерв+", додаючи до нього нові можливості, що полегшують взаємодію…
Україна наразі розробляє кілька вітчизняних балістичних ракет. Такою інформацією поділилася заступниця міністра стратегічних галузей промисловості…
Клієнти Monobank зіткнулися із важливими змінами у політиці банку. Згідно з повідомленнями ЗМІ, фінансова установа…
Мобілізаційний резерв України зараз складає 3,7 млн чоловік. Про це йдеться у статті видання The…