Якщо Лос-Анджелес отримає право на проведення Олімпійських ігор в 2024 році, в програму будуть додані змагання з кіберспорту.
Про це з посиланням на доповідь комітету, що підтримує висування міста (LA 2024 Candidature Committee), повідомляє Mashable.
Глава групи Кейсі Вассерман зазначила, що внесення кіберспорту в олімпійську програму сприятиме його популяризації та залученню інтересу молоді до самої Олімпіади.
За право приймати у себе олімпійських спортсменів у 2024 році зараз змагаються три міста: Лос-Анджелес, Париж і Будапешт. У разі перемоги Лос-Анджелеса, кіберспорт може одержати статус олімпійського. Це стало можливо завдяки спрощенню правил процедури додавання нових видів спорту в олімпійську програму, згідно з якими з проханням про розгляд статусу дисципліни можуть звертатися і місцеві комітети міст. Саме так статус олімпійських на майбутніх іграх-2020 в Токіо вже отримали такі види екстремального спорту, як серфінг та сноубординг.
Голосування в рамках сесії Міжнародного Олімпійського комітету відбудеться у вересні наступного року.
Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…
Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…
Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…
Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…