У Запоріжжі в ніч на 4 лютого трапилася пожежа в одному з корпусів обласної інфекційної лікарні, у якій перебувають пацієнти з коронавірусом. Загинуло 4 особи, двоє постраждали.
Як повідомляється на сайті ДСНС, займання сталося на першому поверсі п’ятиповерхового будинку о 23:25, а до 00:19 вогонь загасили. Також вдалося врятувати 8 осіб (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця. 18+).
Як зазначає місцевий сайт 061.ua, загиблі: медичний працівник і троє пацієнтів. Ще 29 хворих розвезли по медичних установах міста. Згодом з’явилося уточнення, що в пожежі постраждали ще двоє осіб. Це анестезіолог і медбрат, яких госпіталізували з опіками та отруєнням продуктами горіння.
Видання уточнює, що йдеться про п’ятий корпус, а в будівлі перебували хворі на коронавірус.
Очевидці розповіли, що язиків полум’я вони не бачили, але було сильне задимлення.
До ліквідації пожежі було залучено 58 осіб та 15 одиниць техніки ДСНС.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…