Categories: ДТП

У Польщі розбився бус з українцями: є загиблі та поранені

Трагічна ДТП з українцями трапилася 3 лютого біля виїзду до Вольбужа, в напрямку Катовіце та Вроцлава на трасі S8. На превеликий жаль загинула одна українка, ще 3 осіб отримали поранення.

Про це повідомляють у поліції польського місті Пйотркув та пожежній службі Вольбужа, передає “Це моя Україна“.

Водій автобуса «Volkswagen T4» з України, ймовірно, заснув за кермом і транспортний засіб врізався у паркан. Сила удару викинула автобус на сусідню смугу руху. Вантажівка «Scania», що рухалася в тому ж напрямку, врізалася в його задню частину.

Удар спричинив випадіння пасажирки з автобусу. 55-річна громадянка України, загинула на місці. Всього автобусом їхало 4 українці. Решта отримали поранення.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago