facebook

Дорога не проїзна: на Київщині негода відрізала від світу притулок із сотнями тварин

Приватний притулок для тварин “Бест Френдс” знаходиться в критичному стані через відсутність нормальної дороги. Притулок в негоду відрізало від світу, пише УНН із посиланням на Instagram притулку.

“Дорога до притулку не проїзна, проїдуть тільки високі позашляховики з повним приводом. Просимо розраховувати свої сили, витягати і перевозити нам нічим на жаль”, — повідомили у профілі притулку в Instagram.

Притулок розташований поряд із селом Фасова Макарівської селищної громади Бучанського району Київської області. У притулку проживають одночасно сотні собак та котів, які потребують підтримки та піклування. Завдяки притулку ще сотні тварин знайшли люблячих господарів. Однак, до притулку не просто добратися навіть за нормальної погоди — від центру села Фасова слід їхати просто через поле колією, яку утворили машини, що їдуть до притулку.

Наразі погода майже унеможливила проїзд: проїхати можуть тільки позашляховики. Із настанням тепла підморожена дорога перетвориться на грузьке болото, через яке дістатися до тварин буде понад силу.

Адміністрація притулку зазвичай використовує УАЗ, який має високу прохідність. Однак, наразі він на має технічні несправності і перебуває в ремонті.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Наразі відомо, що місцева влада пообіцяла надати допомогу притулку, проте до цього часу ніякої допомоги притулок не отримав. Як повідомили у закладі, ситуація критична — до притулку може прийти голод, якщо припиниться транспортне сполучення.

Наразі підвозити найнеобхідніше допомагають небайдужі друзі притулку, авто яких ще якось здатні подолати шлях до притулку, однак чи довго вони зможуть до нього діставатися — не відомо. Та навіть якщо наразі ситуація буде вирішена, то лише тимчасово — адже дороги немає, і будь-яка негода може знову сильно вдарити по мешканцях притулку.

УНН вирішив ініціювати низку звернень та запитів до селищної, районної та обласної влади з тим, аби вона звернула увагу на відсутність дороги до притулку “Бест Френдс”.

https://www.instagram.com/p/CKy47n3n8iF/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...