Categories: ДТП

Молодий українець загинув у страшній аварії в Польщі

Смертельна аварія сталася пізно увечері 2 лютого, на DK8 на трасі Білосток – Августов. Водій Opel загинув після зіткнення з бусом.

ДТП відбулась у вівторок близько 21.20 год. на національній дорозі №8 (Білосток – Августов) між Рибником та на 661-у кілометрі до Пшевалянки. Внаслідок зіткнення авто Opel Vectra з латвійським бусом (марки Volkswagen) загинула одна людина.

На жаль, водій легковика, 42-річний громадянин України, загинув на місці події. Троє людей, котрі були в бусі, поранені і були доставлені до лікарні. За попередніми даними поліції, аварія сталася під час обгону.

Дорогу перекрили до пізньої ночі. На місці працювали три пожежні бригади, поліція, прокурор та три бригади екстреної медичної допомоги.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

8 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago