facebook

В українських школах хочуть ввести новий предмет

Рішення про введення предмета “основи християнської етика” в українських школах ухвалюватимуть на рівні місцевих громад та шкіл, Міністерство освіти та науки в цей процес не втручатиметься.

Про це сказав голова комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, коментуючи питання введення в українських школах предмета “християнська етика” з 1 вересня 2021 року. Пише Obozrevatel.

“Наша позиція – невтручання, рішення про запровадження християнської етики – виключно на рівні автономії шкіл. Якщо школа хоче вводити цей предмет і цього потребує громада – хай вводить, не хоче – не вводить. Не бачу жодних проблем”, – пояснив Бабак.

За його словами, питання про введення християнської етики стоїть на порядку денному вже півтора року й весь цей час Міністерство отримує чимало листів від обласних рад і органів місцевого самоврядування із двома протилежними тезами. Одні хочуть введення цього предмета, це здебільшого західні регіони, інші, південь і схід – навпаки категорично проти.

“Зараз постало питання про введення дисципліни “етика”. Дійсно на Всеукраїнській раді церков розглядалося питання морально-духовного виховання, і всі конфесії України, які входять у цю Раду, підтримали питання щодо морально-духовного виховання в частині дисципліни “етика”, – доповнив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

РЕКЛАМА:

Вам також може бути цікаво...

загрузка...