facebook

Лікування СOVID-19 – безкоштовне! Національна служба здоров’я просить хворих повідомляти про спроби заробити на пацієнтах

Глава НСЗУ: «Ми можемо змусити заклади надавати допомогу безоплатно»

Передає – джерело.

Аби запобігти корупції в медичній системі, пацієнти мусять співпрацювати з Національною службою здоров’я і повідомляти про порушення. Про це в інтерв’ю «Главкому» зазначив глава Національної служби здоров`я Андрій Віленський. За його словами, в нашій країні лікарі, керівники медичних закладів просто звикли брати гроші з пацієнтів, і цієї звички дуже складно позбутися.

«Ми просимо пацієнтів, їх родичів активно повідомляти нас, адже у нас є інструменти впливу і ми можемо змушувати заклади надавати допомогу безоплатно», — зауважив Віленський. На зауваження «Главкома» про те, що більшості пацієнтів у стаціонараї доводиться самотужки купувати ліки від Covid-19, Віденський зазначив, що це є порушенням. За його словами, виплати НСЗУ розраховані так, щоб медичним закладам вистачило на лікування пацієнта.

«Якщо ми говоримо про ковідний пакет – там грошей виділяється абсолютно достатньо для того, щоб і лікар отримав належну заробітну плату – з надбавкою 300%, і лікарня була забезпечена потрібними ліками», – розповів фахівець.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...