Categories: Важливо

7-річна українка випила сік і отруїлася: вміст пакетика повалить вас у шок

У Львівській області семирічна дівчинка випила сік з пакетика і отруїлася. Мама дитини відкрила пакет і виявила там згусток незрозумілого походження.

У Львівській області семирічна дівчинка випила сік з пакетика і отруїлася. Мама дитини відкрила пакет і виявила там згусток незрозумілого походження.

Про це розповіли в сюжеті “5 каналу”.

Як виявилося, малеча одразу відчула неприємний смак соку. Він був гіркий і зовсім несхожий на смак апельсина. Мама дитини Леся розповіла, що, коли відкрила пакетик виявила там великий клубок. Він був схожий на цвіль або грибок.

Жінка відразу ж кинулася промивати дитині шлунок. На наступний день дитина потрапила в лікарню. У медустанові маленька Яна провела 4 дні. У неї був дуже підвищений ацетон.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Лікар розповів, що кишкової інфекції у дівчинки не виявили. Було просто отруєння, яке не позначилося на загальному стані здоров’я.

В магазині зараз вилучили всю продукцію виробника. Термін зберігання продукту, до речі, у порядку.

Експерти з лабораторії відзначили, що побачене їх вразило. За 38 років вони бачать таке вперше. Припускають, що самі бактерії могли так вирости і розмножитися.

annashchesna

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

5 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago