П’ятниця – вихідний: Львів переводить школи на дистанційку, городян просять бути вдома

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав львів’ян залишатися вдома через негоду.

Снігопад не вщухав усю ніч. У Львові випало до 35 см снігу попри те, що всю ніч працювала снігоочисна техніка.

Після засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій закладам, підприємствам та установам Львівської громади було рекомендовано запровадити у п’ятницю вихідний день або перейти на дистанційну роботу.

Школи переходять на дистанційне навчання, але діти, яким нема з ким залишитись вдома, можуть прийти на заняття. У садочках працюватимуть чергові групи.

Також Садовий оголосив про посилення роботи соціальних установ і про те, що у місті працюють пункти обігріву. Якщо ви побачили людину, яка потребує негайної допомоги, зателефонуйте на номер 233-14-79 або 1580.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

2 хвилини ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

24 години ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago