“Спочивай з миром, Влад”: життя молодого захисника України обірвалося на Донбасі, йому було всього 24

На Донбасі в результаті ворожого обстрілу помер боєць ЗСУ.

Як передає Politeka.net, про це повідомили на Facebook-сторінці “28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу”.

Трагічні звістки з фронту повідомили ще вранці, 11 лютого. Як виявилося, загинув 24-річний Владислав Лященко.

“Дуже важко писати такі повідомлення, особливо тоді, коли всього кілька днів тому ми поховали двох наших побратимів. Але на жаль війна знову обірвала ще одне життя, тому з болем повідомляємо, що вчора ми втратили нашого побратима.

Владислав Лященко 1996 року народження, загинув увечері 11 лютого в результаті ворожого кулеметного вогню під час переміщення на взводному опорному пункті. Висловлюємо щирі співчуття родині Владислава та помстимося за кожного нашого воїна, які ціною власного життя оберігають мирне небо для кожного українця. Спочивай з миром, Влад…”,- йдеться в повідомленні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

14 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

2 дні ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago