Прикарпатців попереджають про подальше погіршення погодних умов

У зв’язку зі снігопадами та хуртовинами 13-14 лютого у високогір’ї Iвано-Франкiвської та Закарпатської областей зберiгатиметься значна снiголавинна небезпека.

Протягом доби 14 лютого на Івано-Франківщині та обласному центрі збережеться північно-західний вітер 15-20 м/с. На дорогах Прикарпаття збережеться ожеледиця, інформує пресслужба Івано-Франківської ОДА.

“З огляду на це звертаємося з проханням до водіїв не вирушати в дорогу без нагальної потреби. Через перемети на автошляхах в окремих районах області частково перекриті дороги”, – йдеться у повідомленні ОДА.

Зокрема, на автошляху Р-24 частково перекрита дорога на ділянці Гвіздець – Городенка до межі з Тернопільською областю. На дорозі Р-20, на ділянці Снятин – Городенка, ведуться роботи, працює 91 одиниця техніки та близько 120 людей особового складу.

Всі інші дороги державного і регіонального значення в проїжджому стані. Місцями є перемети, які зразу ж ліквідовуються.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Минулої доби рятувальники 30 разів виїжджали для надання допомоги на автодорогах області. Вивільнено зі снігових заметів 32 транспортних засоби: 6 карет ШМД, 3 автобуси. Надано допомогу 50 особам, 5 разів рятувальники транспортували медичних працівників до хворих осіб.

Оля

Recent Posts

СБУ, ФБР та правоохоронні органи ЄС викрили гру рф на масштабному шпигуванні за громадянами ЄС, США та України через «хакнуті» Wi-Fi роутери

Служба безпеки спільно з ФБР, контррозвідувальними органами Республіки Польща та правоохоронними органами ЄС провела скоординовану…

10 години ago

Бути військовим – честь і повага!

Бути військовим – честь і повага! Військовослужбовці 55-ї окремої артилерійської бригади «Запорізька Січ» на зустрічі…

2 тижні ago

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за слова.

Позивні народжуються по-різному — із жарту, випадку чи характеру, але з часом стають більшими за…

2 тижні ago

«Як окупанти перекроїли освітні процеси на захоплених територіях — показуємо на прикладі технікума в Бердянську»

Окупований Бердянськ вже четвертий рік перебуває під контролем російської влади. Росгвардія зайняла місто на третій…

2 тижні ago

Не фантастика, а реальність: 7 корпус ДШВ – перший у Силах оборони тестує екзоскелети

Тестові зразки екзоскелетів надійшли до підрозділів нашого корпусу, а їх уже випробовують в логістиці та…

2 тижні ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

4 тижні ago