Про це він розповів у коментарі “Українській правді. Життя”.
Режисер зауважив, що це “короткометражний фільм, його потрібно дивитись повністю весь, а не фрагментами”.
“Звинувачують фільм у пропаганді виключно ті, хто його не бачив. Журналістська спільнота поширює недостовірну інформацію про фільм, не намагаючись його подивитись.
Звинувачуючи в абсолютно фантастичних речах, тому що цей фільм насправді контропропагандистський. Ми його знімали як контрпропаганду. Він про те, яким чином пропаганда діє на людей. І будь-якому глядячу, здатному до мислення це зрозуміло“, – додав Радинський
“В цьому фільму зображений Антимайдан в Донецькій області. Але те, що він там зображений, абсолютно не означає, що ці ідеї заохочуються. Предмет зображення не дорівнює авторській інтенції”, – додав режисер.
Один зі студентів попросив вимкнути фільм, але показ продовжили. Зрештою, студенти почали виходити з аудиторії, переглядати стрічку залишилась лише третина з них.
Представник прес-центру університету Юлія Почебут сказала, що даний фільм показувати некоректно, тим більше, що 21-22 листопада в Україні відзначається День гідності і свободи.
“Тут зібралися свідомі українці, які є студентами національного університету, їм по 20 років і вони всі стали свідками цієї історії. Кожен з нас чув, читав і бачив, що було на Донбасі, але зараз показувати те, що говорили жителі і відбувалося там, зовсім недоречно”, – сказала Юлія Почебут.
Крім того, студенти сказали, що фільм є певним провокатором для можливих конфліктів між самими студентами, якщо їх думки з приводу подій в Донецьку не сходяться.
Як повідомляє times.mk.ua, організатори проекту з питання “Презумпції правоти поліцейського” повинні були розповісти про проблему даного законопроекту і показати відповідний фільм на цю тему. Тоді як стрічка “Люди, які прийшли до влади” не вписується у задану тему.
На показі були присутні гості – депутат обласної ради і представник “Українського вибору” Віктора Медведчука Максим Невінчаний, а також депутати від “Опозиційного блоку” Артем Грозов і Павло Зоткін.
Як повідомив режисер стрічки Олексій Радинський, показ фільму був організований місцевими партнерами Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у рамках їхнього проекту Мандрівний Docudays UA.
“Мене абсолютно не влаштовує використання нашого фільму представниками будь-яких політичних сил, якщо таке мало місце – особливо тими, які мали відношення до подій, показаних у фільмі”, – прокоментував Радинський.
З опису фільму на сайті Docudays UA: Стрічка “Люди, які прийшли до влади” простежує поступове занурення суспільства у війну. Знята в березні-квітні 2014 року на Донбасі, на сході України.
Фільм зображує деградацію соціального протесту до збройного повстання, яке значною мірою підтримувалося прихованим іноземним вторгненням.
Як нагадала на своїй сторінці у Facebook продюсер Любов Кнорозок, Міжнародне журі Docudays UA – 2016 вручило нагороду у категорії DOCU/УКРАЇНА авторам стрічки.
Нагороду супроводжував текст, що “цей фільм є водночас жорстким, суперечливим та зрозумілим. Він створений з безпосередністю, від якої неможливо відвернутися, і висуває здогадки та надає доступ до надзвичайно складної ситуації насилля, конфлікту та ілюзій.”
У 2025 році чорнобильці зможуть отримати надбавки до пенсій в розмірі 2361 грн. Про це…
В Україні вже почали вручати повістки через пошту. Але суттєве покращення мобілізаційного процесу поки не…
Погода у грудні в Україні дійсно дивує. Спершу сонячно, потім захурделить чи заллє дощами. З…
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…