Втрат зазнала 72-га бригада – один український військовий загинув, другий поранений. ЗСУ обстріляли з протитанкового гранатомета.
Боєць помер під час надання йому медичної допомоги
Втрат зазнала 72-га бригада – один український військовий загинув, другий поранений. ЗСУ обстріляли з протитанкового гранатомета.
На Донбасі в зоні Операції об’єднаних сил внаслідок обстрілу загинув український військовослужбовець. Другий боєць отримав поранення. Про це повідомив головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак, пише Інтерфакс-Україна.
“Після двох пострілів з протитанкового гранатомета противником на спостережному посту у нас був важкопоранений і під час надання медичної допомоги помер один військовослужбовець, і другий поранений”, – сказав Хомчак.
За його словами, втрати понесла 72-га бригада.
Нагадаємо, що напередодні українські військові відповіли на обстріл на Донбасі.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…