Вчителька піде під суд через жорстоке цькування учениці: “Моя дитина стала її особистим ворогом”
Таким чином повідомляється, що суд визнав вчительку з Лисянки винною в булінгу дитини. Вона труїла 12-річну дитину після того, як батьки відмовилися підписувати заяву про нарахування їй доплати за класне керівництво. Це призвело до грандіозного скандалу.
Мама постраждалої семикласниці Наталія Бецьківська розповідає, що дуже важко боротися, Наталія Михайлівна взяла під керівництво сьомий клас. Надбавки не отримувала так як є заучем, і ось, вона вирішила вирішити це питання за допомогою батьків.
Заяву більшість підписала, але, Наталя відмовилася, так як помітила, що на дітей сильно тиснуть.
Дитина принесла додому заяву, і мати була готова підписати, як раптом, дочка розповіла, що Наталія Михайлівна викликала її до себе в кабінет, і почала розпитувати якісь чутки про зарплату. Після цього мати зіпсувала заяву, і почалося цькування в школі.
Оцінки стали гіршими, а на виховній годині педагог налаштовував клас проти однієї дитини. Мати пішла в поліцію, але більшість батьків не наважилися підтримати її.
Директор школи розповів, що про звільнення підлеглої замислювався давно, так як постійно проти неї надходять скарги.
Останні місяці в Україні активно обговорюють тему «культурних ухилянтів». Здебільшого – це історії про співаків,…
Молодший сержант Ілля з позивним «Скала» — сержант із матеріального забезпечення медичної роти 38 окремої…
🔥 Україна потребує сильних і сміливих! Ти молодий, рішучий і готовий брати відповідальність за своє…
Відтепер для молодих громадян віком від 18 до 24 років відкрита можливість приєднатися до елітних…
Легендарна 38 бригада морської піхоти: ставай рішучим і безжальним, як Аквамен 38-ма окрема бригада морської…
Це добровільна служба за контрактом для громадян віком з 18 до 24 років, яка дозволяє…