В Одесі 24 лютого, близько опівночі, сталася моторошна трагедія. 13-річна школярка кинулась під потяг.
Передає – джерело.
Про це повідомила пресслужба Національної поліції області. Трагедія сталася на станції “Депо” в Одесі. Машиніст розповів, що побачив, як дитина йшла колією та розмовляла телефоном. Чоловік почав подавати попереджувальні сигнали. Після цього дівчина лягла просто на рейки.
Машиніст застосував екстрене гальмування, але зупинити транспорт вчасно не вдалось. Дівчина загинула на місці.
Родичі загиблої Олени Маслової зепевняють, що конфліктів у сім’ї не було. Суїцидалних настроїв у дитини також не спостерігали. Водночас подруга дівчини розповіла, що за кілька годин до трагедії Олена написала у групу в месенджері, що хоче кинутися під потяг.
На Telegram-каналі “Х**ва Одеса” назвали ще одну версію трагедії. Причиною такого вчинку стали начебто проблеми з батьками, які часто вживали алкоголь, і те, що хлопці не звертали на неї увагу.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…