facebook

В Індії медики відмовляються вакцинуватися препаратом місцевого виробництва

В Індії медики відмовляються вакцинуватися від коронавірусу препаратом місцевого виробництва.

Передає – джерело.

Про це пише Бабель з посиланням на Hindustan Times. Щеплення від коронавірусу в Індії зробили понад 10,5 мільйона медиків. Але тільки 1,2 мільйона з них, або близько 11%, зробили вибір на користь місцевої вакцини Covaxin. Решту вакцинували препаратом Covishield, який виробляється за ліцензією британо-шведської компанії AstraZeneca.

«Це все через початкову дискусію про те, що Covaxin був тільки експериментальною вакциною і не пройшов до кінця третю стадію випробувань», – сказав радник уряду штату Махараштра зі стратегії вакцинації Субхаш Салунхе.

Раніше штат Чхаттісгарх, що перебуває під контролем опозиції, заявив федеральному уряду, що не використовуватиме Covaxin, допоки його ефективність не буде підтверджена. Епідеміологи й експерти теж критикували поспішне схвалення цього препарату.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Розробник вакцини, компанія Bharat Biotech заявила, що скоро опублікує дані про випробування цієї вакцини, в яких взяли участь 26 тисяч добровольців. Федеральний уряд Індії замовив 10 мільйонів доз препарату Covaxin і отримав щонайменше 5,5 мільйона з них.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...