facebook

У стресовому стані: двоє 14-річних дівчат поблизу школи порізали собі зап’ястя

Двоє школярок в одному із сіл Полтавської області порізали собі зап’ястя. Неповнолітніх дівчат знайшли у стресовому стані біля школи. Їхньому життю нині нічого не загрожує.

Двоє школярок в одному із сіл Полтавської області порізали собі зап’ястя. Неповнолітніх дівчат знайшли у стресовому стані біля школи. Їхньому життю нині нічого не загрожує.

Про це повідомляє поліція Полтавської області, пише ТСН.

Інформація про інцидент надійшла до поліції вчора, 25 січня, від медичних працівників. Дівчата – із однієї з сіл Шишацької громади.

Попередньо відомо, що двох 14-річних дівчат виявили біля навчального закладу. Вони перебували у стресовому стані з порізами на зап’ястях.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ученицям восьмого класу надали оперативну медичну допомогу. На щастя, загроза для їхньому життя минула і дівчата наразі у задовільному стані.

Своєю чергою, правоохоронці встановлюють причини та умови, що спонукали школярок до подібного кроку.

“Наразі поліція вивчає причини та умови, що спонукали учениць 8-го класу до заподіяння шкоди власному здоров’ю. За результатами перевірки ми будемо приймати відповідні правові рішення”, – сказав начальник Миргородського районного відділу поліції Андрій Тюков.

У поліції вчергове звернулися до батьків і вчителів із закликом більше часу приділяти дітям і бути толерантнішими. Правоохоронці зауважили, що подібні дії підлітків найчастіше є прагненням звернути на себе увагу, змінити стосунки, отримати допомогу, є протестом проти конкретної ситуації тощо.

“Ця ситуація – привід для серйозних роздумів над проблемами батьків і дітей, дітей та педагогів, а також міжособистісних стосунків в учнівському колективі. Дорослим слід серйозно ставитися до почуттів, настроїв та прагнень дітей. Толерантно сприймати сучасні тенденції у молодіжному спілкуванні, поважати право дітей на власну думку та вільний вибір, підтримувати з дітьми постійний зв’язок, виявляти цікавість до їхнього життя (зокрема, до інтересів та кола спілкування)”, – йдеться в повідомленні.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...