facebook

Закриті школи і обмедений виїзд: в Італії посилили карантин

Міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанса підписав постанову, якою посилив діючі обмеження, введені через поширення коронавіруса COVID-19. Карантин посилили у двох північних регіонах.

Повідомляє – джерело.

Про це повідомляє Ansa. В документі йдеться про посилення санітарно-епідеміологічного нагляду в Ломбардії і П’ємонті, зокрема в містах Мілан і Турін, які розташовані на півночі країни. Обидва регіони з понеділка, 1 березня, в класифікації зон ризику будуть позначатися як “помаранчеві”. У цю ж категорію буде включена область Марці, розташована в центральній частині країни, вона має вихід до Адріатичного моря. Разом з тим регіони Молізе і Базіліката (центр і південь країни відповідно) будуть позначатися як “червоні” зони.

Серед заходів згадується закриття барів і ресторанів, а також обмеження на пересування громадян, включаючи заборону на виїзд з міст. В регіонах, які позначені як “червоні”, школи перейдуть на навчання онлайн. Раніше уряд Італії прийняв рішення продовжити режим надзвичайної ситуації через коронавірус. Він буде продовжений до кінця квітня.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...