Молода військовослужбовиця раптово наклала на себе руки

У м. Енергодар Запорізької області застрелилася 34-річна жінка військовослужбовець. Про це повідомляє APnews з посиланням на місцеві ЗМІ.

Пише – джерело.

Інцидент стався на посту охорони місцевої АЕС. Трагедія сталася вчора після обіду. Обставини трагедії з’язовують в поліції.

Інформацію про загибель жінки 1987-го народження вже підтвердили у відділі комунікації Національної поліції Запорізької області.

Мотиви військовослужбовиці, які штовхнули її на суїцид, наразі невідомі. Обставини надзвичайеої події  з’ясовуються. За фактом події ведеться слідство.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
Оля

Recent Posts

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

4 години ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 день ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago