facebook

Українцям введуть нові тарифи на газ уже в травні: опубліковано документ

В Україні до 25 квітня 2021-го повинні опублікувати річні тарифи на газ, які діятимуть до 30 квітня 2022 року.

Передає – джерело.

Так усіх постачальників зобов’яжуть ввести пропозиції відразу на 12 місяців із фіксованою ціною. Це дозволить українцям платити за газ стабільну суму рівними частинами.

Про це йдеться в проєкті постанови Національної комісії у сферах енергетики і комунальних послуг, який опублікували на сайті відомства.

“Постачальник, який поставляє або планує поставляти газ, зобов’язаний розмістити на своєму сайті і пропонувати всім побутовим споживачам базову річну пропозицію терміном дії з 01 травня до 30 квітня наступного року”, – йдеться в документі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Проєкт планують розглянути 5 березня. Якщо його підтримають, уже в квітні українці зможуть побачити нові тарифи на газ відразу на рік.

Скільки заплатимо з річним тарифом? “Нафтогаз” у серпні 2020-го пропонував під’єднати річний тариф 4,73 грн за кубометр. Водночас місячна ціна тоді становила 3,24 грн.

Принцип річного тарифу такий: влітку з річним тарифом блакитне паливо коштує більше; взимку, коли ціни різко зростають, українці з річним тарифами платять фіксовану вартість; платити потрібно рівними частинами протягом 12 місяців. А скільки газу “бронювати” на рік, вибирає сам покупець.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...