Президент Українського аналітичного центру Олександр Охріменко розповів, як українські заробітчани можуть уникнути подвійного оподаткування. Виявилось, що в окремих випадках їм також доведеться доплачувати фіскальній службі різницю в податках.
“Для прикладу, такі угоди маємо з Францією, Німеччиною, Угорщиною, Австрією, Польщею, Італією, Великою Британією. Якщо людина працює в іншій країні, то сплачує податки там. Тобто лише раз. Але ви мусите підтвердити, що заплатили там податок. Це зробити неважко — берете довідку в податковій службі відповідної країни, наприклад Польщі.
Читати також: Банківська мафія перемогла систему електронних торгів
Уже на території України заповнюєте декларацію, вказуєте, скільки заробили, і додаєте довідку про сплату податків. Єдине — може бути так (усе залежить від змісту укладених угод з тією чи тією країною), що якщо ви там заплатили менше податків, ніж мали б заплатити тут, то мусите доплатити в Україні різницю (скажімо, якщо в нас податок на доходи 18%, а в країні, де ви перебували, — 15%, то ви 3% ще платите в Україні). Якщо заплатили більше в чужій країні (у Польщі нині вищі податки), то нічого доплачувати не треба”, – прокоментував Охріменко для видання “Експрес”.
Нагадаємо, працюючим пенсіонерам, пенсія яких вища за 4 тис. грн найближчим часом скасують оподаткування пенсійної виплати.
Українцям розповіли, що заборонено передавати рідним у спадок Що українцям заборонено передавати рідним у спадок…
На міжбанку американська валюта піднялась на 12 копійок до 41,44-41,46 грн/долар (купівля-продаж). Як інформує "Кореспондент",…
У Мережі з'явилося чимало відео, де українці висміюють нову ініціативу нардепів За зберігання дров без…
Як зараховується стаж роботи, якщо працював за кордоном Українцям, щоб вийти на пенсію потрібно напрацювати…
Українцям розповіли все про виплату однієї тисячі гривень, як оформити Виплата 1 тис. гривень: розробляється…
Останніми роками цифровізація документообігу в Україні розвивається семимильними кроками. Серед іншого в мобільному застосунку «Дія»…