Categories: Освіта

У Кривому Розі викрили “групу смерті”: керувала 15-річна школярка

У Кривому Розі поліція викрила одну з “груп смерті”, в якій підліткам давали небезпечні завдання. Створила цю групу 15-річна дівчинка, яка сама ж її й адмініструвала.

Деталі розповіли пресслужбі поліції Дніпропетровської області.

15-річна дівчинка створила “групу смерті” в Telegram. Чат почав діяти в мережі з 21 лютого і швидко набрав понад 500 передплатників. Учасники чату отримували завдання наносити собі тілесні ушкодження. Після цього вони повинні були надіслати фотографії зроблених поранень і отримати наступне завдання. За одну добу учасники могли отримати до п’яти різних завдань.

Частина дописувачів після небезпечних завдань відсіялася з чату і до кінця діяльності групи залишилося всього 13 осіб. З кожним днем завдання ставали більш небезпечні та жорсткі. За попередніми даними поліції, адміністратор групи збиралася 4 березня вчинити самогубство.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Проте 3 березня співробітники поліції разом з прокуратурою з’ясували особу 15-річної дівчинки та провели в її будинку обшук. Були виявлені ноутбук, планшет і мобільні телефони. На всіх – є листування, що підтверджує створення “групи смерті”.

Було відкрито кримінальне провадження за статтею про доведення до самогубства. Поліція перевіряє всі відомості, які надала підліток, встановлюється особистість куратора та інших організаторів групи.

Христина

Recent Posts

⚡️ Твої навички потрібні в 5 штурмовій бригаді

5 штурмова бригада запрошує до своїх лав мотивованих людей, які готові діяти, розвиватися та посилювати…

4 години ago

Для військовослужбовців, які перебувають у СЗЧ, відкривається можливість повернутися до служби.

Для військовослужбовців, які перебувають у СЗЧ, відкривається можливість повернутися до служби. До 20 вересня 2026…

5 днів ago

Посвідчення за 2800 доларів: на Полтавщині засудили чоловіка, який допомагав ухилятися від мобілізації

Автозаводський районний суд Кременчука визнав чоловіка винним у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ в особливий період. За даними вироку,…

3 тижні ago

Росія продовжує здійснювати заходи з розколу між Польщею та Україною – керівник ЦПД Андрій Коваленко.

Росія продовжує здійснювати заходи з розколу між Польщею та Україною - керівник ЦПД Андрій Коваленко.…

3 тижні ago

⁨”Фінка” – військовослужбовиця 94 окремого протитанкового батальйону 19 армійського корпусу.

Вона - старший бойовий медик роти. За освітою - економіст. Але все життя тяжіла до…

3 тижні ago

Війна складається із сотень процесів, які у взаємодії між собою дають той результат, за яким ви стежити в новинах або на мапі DeepState

Війна складається із сотень процесів, які у взаємодії між собою дають той результат, за яким…

3 тижні ago