facebook

В Україні хочуть дозволити подвійне громадянство із ЄС, але не з РФ, – Кулеба

Водночас у цьому будуть обмеження для високопосадовців

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що Україна планує затвердити ліберальну політику щодо подвійного громадянства з країнами ЄС, але з обмеженнями для високопосадовців. Про це він заявив під час брифінгу, повідомляє “Європейська правда”.

“Ми працюємо з депутатами над відповідними законодавчими змінами. Є один виняток – це держава-агресор, з нею не може йтися про будь-яке подвійне громадянство. Ми плануємо дозволити подвійне громадянство, з країнами Євросоюзу, з країнами, які є для нас дружніми, і список цих країн залежатиме від деяких критеріїв”, – сказав очільник МЗС.

За його словами, такий крок дозволить згуртувати мільйони українців по всьому світу, а Україна не заважатиме їхній інтеграції в суспільство інших країн.

“Але є другий елемент: якщо ви маєте декілька паспортів, чи маєте ви право бути депутатом парламенту? Чи можете ви бути міністром? Тут буде інша політика і встановлені низка обмежень, щоб не допустити зловживань. На такий посаді людина має бути громадянином однієї країни – України”, – зазначив Кулеба.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...