У п’ятницю, 5 березня, у першому випуску реаліті “Холостяк” з’явилася учасниця Анастасія з Дніпра, яка, як виявилося, є порноакторкою під псевдонімом Адель.
В юності дівчина почала зніматися у фотосесіях ню, а потім розіслала своє портфоліо на відповідні сайти. Після цього почалася її кар’єра. Про це OBOZREVATEL стало відомо під час прямого ефіру шоу.
Як розповіла Анастасія, завдяки роботі порноакторкою вона повністю забезпечує свою сім’ю і зовсім не соромиться професії.
За словами учасниці, зараз вона хоче покінчити зі своєю роботою і почати життя з чистого аркуша. Вона сподівається, що проєкт допоможе їй знайти себе, а також зустріти справжнє кохання.
Варто зазначити, що сам “холостяк” Михайло Заливако ще не знає про професію дівчини. Він не зміг розгадати її секрет і за загадковість одразу дав троянду.
Анастасія дуже хвилюється і не уявляє реакцію чоловіка, коли він дізнається всю правду.
Нагадаємо, раніше під час прем’єрного випуску реаліті “Холостяк” між головним героєм Михайлом Заливаком і учасницею Анною відбувся перший поцілунок. Чоловікові дуже сподобалася оригінальна поява дівчини.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…