Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що її відомство розробило спеціальну систему, яка дасть змогу підняти розмір пенсій до 7 тисяч гривень.
Передає – джерело.
Це стало відомо в ході наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського. Також Лазебна зазначила, що ця система не допустить збільшення дефіциту Пенсійного фонду. Натомість, за попередніми розрахунками, пенсії можна буде збільшити у 1,5-3 рази. Вона заявила:
«Середня пенсія зросте з 3500 до 7000 гривень. Пенсійні кошти, накопичені за трудове життя, переходитимуть у спадщину.
Добре, якщо у людини нарешті з’явиться можливість мати альтернативні джерела отримання пенсійних виплат» Вона вважає, що у підході до пенсійного забезпечення потрібно насамперед змінити філософію.
На її думку, потрібно, щоб не лише держава забезпечувала людину, а й громадянин сам собі накопичував на пенсію.
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…
На початку грудня, після поїздки до шелтера «Місто добра», я сказав прямо: жодних відписок і…