24 листопада Іран поставив в Україну перший танкер зі зрідженим нафтовим газом LPG (автогаз), вартість якого в Україні в середньому на 30-40% нижче, ніж бензину і дизеля
Про це пише UBR.
За даними агентства А-95, середня ціна постачання з Ірану склала $425/т, що значно нижче імпорту з інших джерел. Одним з головних постачальників автогазу для України залишається Білорусь, проте така залежність не йде вітчизняного ринку на користь. У середині літа, коли на ремонт зупинився провідний білоруський ГПЗ, виник дефіцит, який спровокував зростання цін.
У зв’язку з цим українські компанії приступили до пошуку нових постачальників. Так, київська компанія «Газтрон» на початку осені прийняла в дунайському порту Рені два невеликих танкера з Швеції та Єгипту по 2,5 тис. тонн.
Слідом за Єгиптом, на розхитаний дефіцитом український ринок автогазу вирішив вийти Іран. Постачальником першої партії з 13 тис. тонн нафтової сировини виступила іранська державна компанія NIOC, покупцем — «Одесанафтопродукт».
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…