facebook

У дитсадку Києва вихователі знущалися над хлопчиком за те, що він справляв нужду стоячи

У Києві в дитячому садку вихователі знущалися над чотирирічним хлопчиком за те, що він ходив у туалет стоячи – так, як звик робити це вдома.

Дитині погрожували “викликом поліції”, висміювали перед іншими дітьми і карали.

Передає – джерело.

Про це повідомляє ТСН. Інцидент стався у садочку № 165, що на Троєщині, про що повідомили батьки малюка в групі Батьки SOS в Facebook.

4-річного Влада садили в середині групи на стільчик, і поки вихователі “викликали поліцію”, інші діти повинні були сміятися над дитиною. Про такий вид покарання Олександра, мама хлопчика, дізналася у ще однієї матусі з групи.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Я запитувала дитину: “Владик, а на тебе поліцію викликали?”.

Він мені відповів: “Так, викликали, я сидів на стільчику, а вони викликали на мене поліцію”.

Я почала розпитувати, але дитина закрилася і почала говорити, що все добре. Розкрився він більше своїй бабусі і татові”, – розповідає мама дитини.

Коли Влад пошепки розповів татові, за що його карали, він зізнався, що “Володимирівна насварить, якщо мамі розповім”. В дитячому саду заперечують, що дитину карали. Лікарі кажуть, що спосіб ходіння хлопчика в туалет жодним чином не впливає на його здоров’я. А у випадку, якщо дитину починають карати, вона може почати стримувати природні позиви, що загрожує проблемами.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...