В Україні в Верховній Раді розглядають можливість збільшити вартість міжнародної посилки, за які не потрібно платити податки, з 150 до 200 євро (законопроєкт №4278). При цьому навіть після зміни правил оподаткування посилок відбувається з цілому низкою проблем.
Про це в ефірі “Українського радіо” розповів голова Асоціації франчайзингу України Андрій Кривонос. “Поштові органи, як державні, так і приватні, повинні отримати точну інформацію про те, який товар пересилається. І при видачі цього товару в залежності від суми ви повинні засвідчити факт сплати відповідного податку. Тобто фактично розмитнення товарів буде здійснюватися за участю контролю поштових органів”, – пояснює експерт.
В результаті в майбутньому може виникнути ситуація, коли поштові органи будуть говорити державі, що вони виконують не властиві їм функції, тобто державну діяльність, не отримуючи відповідну компенсацію.
“Проблеми можуть бути на різних рівнях: проблеми спілкування з торговим майданчиком, проблеми спілкування і взаємодії покупця і відправника товару, проблеми щодо якості товару і питання до виробника, а також фінансові проблеми щодо взаємодії між банком платника та банком одержувача. Тому це велика кількість проблем, і коли законодавець намагається додати сюди ще й оподаткування, виходить досить складна система”, – пояснює Кривонос.
Пенсія не менше 8000 грн - українців порадували оновленням Пенсія не менше 8000 грн -…
Вилучити водійські посвідчення у військовозобов'язаних громадян, які не з'явилися у ТЦК за повісткою, можуть лише…
Ухвалені зміни почнуть діяти одразу після підписання закону Президентом України та його офіційної публікації В…
Синоптик радить вдягнутися тепло. Адже з сьогоднішнього дня Україну накриє негода – зима входить в…
Фінансовий аналітик Андрій Шевчишин заявив, що до кінця року курс долара в Україні може досягти…
Для запобігання подібним ситуаціям рекомендується укладати шлюбний контракт і вести прозорі фінансові відносини, обговорюючи великі…