У понеділок, 22 березня, пасажирський автобус з українцями потрапив у ДТП. Відомо, що 1 людина загинула, 4 – у лікарні.
Як інформує tvn24, аварія сталася неподалік того місця, де 6 березня розбився інший український автобус Познань – Херсон.
Відомом, що під час ДТП в автобусі перебувало 2 водіїв та 8 пасажирів.
Як зазначив речник пожежної служби Підкарпатського воєводства Марцін Бетлея, 5 пасажирів українського автобуса шпиталізації не потребують, 4-х забрали до лікарні. А одна людина загинула.
За попередньою інформацією від поліцейський, водій транспортного засобу був тверезим.
За даними управління національних доріг та автомагістралей, автобус влетів у відбійник, перевернувся та впав у кювет.
Нагадаємо, 6 березня в ДТП потрапив рейсовий автобус Познань-Херсон з 57 пасажирами. Він злетів з віадука і перекинувся. В аварії загинули п’ятеро людей, 35 українців госпіталізували до місцевих лікарень.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…