Мендель вказала, що брала кредит на житло у сумі 681 тисяча 87 гривень і сплатила 111 тисяч 912 гривень відсотків за позикою.
Прессекретарка президента Юлія Мендель у 2020 році заробила 684 тисячі гривень і придбала новий автомобіль Suzuki. Також речниця президента погасила кредит на квартиру у Києві площею 48,5 кв.м, придбану у 2018 році за 1 мільйон 215 тисяч гривень.
Про це йдеться удекларації Мендель на сайті НАЗК, повідомляє ТСН.
Згідно з документом, дохід прессекретарки президента минулого року становив 684 тисячі 48 гривень – усе зарплата за основним місцем роботи в Державному управлінні справами.
Також Мендель вказала, що 18 грудня 2020 року придбала автомобіль Suzuki Vitara, вартістю 605 тисяч 900 гривень, на який взяла 388 тисяч 901 гривню кредиту.
Також в декларації вказано, що речниця президента погасила кредит на квартиру у Києві площею 48,5 кв.м, придбану у 2018 році за 1 мільйон 215 тисяч гривень. Мендель вказала, що брала кредит на житло у сумі 681 тисяча 87 гривень і сплатила 111 тисяч 912 гривень відсотків за позикою.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…