Українці хочуть почати жити краще в рідній країні
Стало відомо про те, що на сайті президента України з’явилася чергова петиція, в якій автор скаржиться на труднощі з роботою в Україні.
Таким чином повідомляється, що Дмитрієв Олег Юрійович звернувся до влади, щоб ті почали мотивувати українців не їхати з країни, так як такими темпами людей зовсім не залишиться.
Чоловік у своїй ініціативі пише, що втомився їздити постійно до Польщі на заробітки. Тут за місяць можна заробити приблизно 10 тисяч гривень, в середньому. Там же ставка набагато більше.
Для того, щоб отримувати близько тисячі доларів в Україні потрібно працювати цілодобово, і пройти рай і пекло, на думку автора.
“Необхідна програма, для швидкого навчання IT професій, зі степендією 10тис. в місяць, на період навчання, і працевлаштуванням на держ. службу на термін, не більше ніж на три роки, далі на розсуд фахівця!» – сказано в повідомленні.
Петиція була опублікована в четвер, 25 березня, і встигла за цей час зібрати 17 підписів, з 25 тисяч необхідних. Тільки у випадку, якщо вона набере підтримку українців, тоді президент Володимир Зеленський повинен буде розглянути її і винести своє рішення.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…