Categories: Трагедії

СХИЛІМО ГОЛОВИ.. Помолімось за ще одного ангела. Загинув підполковних ЗСУ Сергій Коваль

Один із загиблих сьогодні на Донбасі підполковних ЗСУ Сергій Коваль 

Одним із українських військових, що загинули сьогодні на Донбасі внаслідок ворожого обстрілу, є мешканець Кам’янець-Подільського підполковник Збройних сил України Сергій Коваль. Йому було 43 роки.

Про це стало відомо Vdalo.info.

За інформацією видання, Сергій Коваль був військовослужбовцем Центру розмінування у Кам’янці-Подільському. Також серед військових центру є поранені.

Нагадаємо, сьогодні головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов повідомив про загибель чотирьох українських захисників у результаті обстрілу з боку російських окупантів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Згодом пресцентр штабу операції Об’єднаних сил підтвердив цю інформацію. За його даними, в результаті обстрілу українських позицій на Донбасу загинули чотири військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил, двоє отримали поранення.

«Сьогодні, 26 березня, збройні формування Російської Федерації вкотре порушили режим припинення вогню та здійснили прицільний обстріл позицій українських захисників із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 82 мм, станкових автоматичних гранатометів і великокаліберних кулеметів неподалік населеного пункту Шуми, що в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ». В результаті обстрілу чотири військовослужбовці зі складу Об’єднаних сил загинули, двоє отримали поранення», – йдеться в повідомленні.

Пораненим воїнам оперативно надано першу медичну допомогу та доправлено до лікувального закладу.

Зазначається, що на обстріл російсько-окупаційних військ українські захисники відкрили вогонь у відповідь.

Про дії збройних формувань Російської Федерації повідомлено представників ОБСЄ через Українську сторону Спільного центру контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

Як повідомлялося, що Російська Федерація продовжує використовувати неконтрольовані Україною ділянки кордону для постачання зброї і військової техніки бойовикам на Донбасі.

Розвідка Міноборони України повідомляє, що Росія перекидає на Донбас кадрових військовослужбовців.

Саша

Recent Posts

Своя роль є для кожного.

Своя роль є для кожного. Катерина опановує військову справу за обраним фахом. У великій армії…

1 день ago

Як багато можна встигнути до 24 років?

Анастасія вже встигла пройти шлях, який для багатьох здається неймовірним: опанувала сучасну артилерійську техніку, отримала…

2 дні ago

Бліц із Мішею Крупіним 🎤

Бліц із Мішею Крупіним 🎤 Короткі запитання — швидкі відповіді та трохи більше про людину,…

1 тиждень ago

У Міноборони прокоментували звільнення Хмари з військової служби

Новопризначений міністр оборони Євгеній Хмара звільнений з військової служби на підставі підпункту «е» пункту 3…

1 тиждень ago

Віруючий, який не вбиває, а доставляє нашим хлопцям на передову провізію за допомогою дрону-бомбера

Це історія про вибір, віру та службу. До повномасштабної війни він був служителем монастиря. Після…

1 тиждень ago

«Картонковий Майдан» очима Кремля: як російська пропаганда використовує протести на підтримку Федорова

З середини липня 2026 року в Києві та десятках інших українських міст – від Львова…

1 тиждень ago