facebook

У ПФУ розповіли, що відбувається з пенсією людини після смерті: хто може розраховувати на виплати

Пенсіонерам відповіли на питання, що відбувається з пенсією після смерті

“Пенсійний кур’єр” знову відповідає на питання громадян, які зіткнулися з труднощами. Цього разу фахівці розповіли, що відбувається з пенсійними виплатами, якщо один з членів сім’ї помер.

Таким чином повідомляється, що пенсіонерка поставила питання, яке її цікавить.

Її пенсійні виплати становлять на сьогоднішній день 1900 гривень, і нещодавно вона втратила чоловіка. Чи має право вона перейти на його пенсію, і чи зміниться сума виплат жінки, якщо він отримував на місяць 2600 гривень.

Їй відповіли в мережі, що пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатним членам сім’ї померлого годувальника, які були на його утриманні.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Батьки або коханий померлого людини, які не були на його утриманні, мають право на пенсію, якщо втратили саме джерело доходу.

Також, пенсія у зв’язку з втратою годувальника призначається непрацездатному члену сім’ї розміром в 50% від його виплат. Її розмір не може бути менше, ніж прожитковий мінімум.

Конкретно в цьому випадку переходити на пенсію в зв’язку з втратою годувальника недоцільно, так як 50% пенсії менше, ніж та сума, яку жінка зараз отримує в місяць.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...