Показники нинішнього призову в Збройні Сили зменшені у порівнянні з минулим роком у зв’язку зі збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом.
В Україні в четвер, 1 квітня, стартує весняний призов на строкову військову службу 2021 року, який триватиме до кінця червня. Про це йдеться в указі №71/2021.
Усього на службу протягом квітня-червня планують призвати 14 246 осіб.
За даними Генерального штабу Збройних Сил України, в період з квітня по червень цього року буде призвано:
в Збройні Сили України – 6 500 осіб,
до Державної спеціальної служби транспорту – 600 осіб,
в Національну гвардію – 4 646 осіб,
в Державну прикордонну службу – 2 500 осіб.
Показники нинішнього призову у ЗСУ зменшені у порівнянні з минулим роком в зв’язку зі збільшенням чисельності військовослужбовців військової служби за контрактом.
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…