Під Рівним сталася трагедія. Чоловік проводжав свого сина в зону ООС і потрапив під потяг. У Мережі опубліковані фото з місця події.
Про це повідомляє офіційний портал Національної Поліції. Першими на місці пригоди опинилися старший лейтенант поліції Роман Демченко і сержант Дмитро Сощук. За словами співробітників поліції, їм не кожен день доводиться стикатися з подібними ситуаціями, часу на роздуми не було і довелося моментально реагувати.
Чоловіки оперативно наклали джгути на обидві ноги постраждалого, щоб зупинити кров. Після цього один з поліцейських вирушив у відділення “швидкої”, яке розташоване неподалік. Інспектори допомагали медикам надавати первинну допомогу.
Після цього поліцейські віднесли потерпілого в машину швидкої допомоги і супроводжували її в обласну клінічну лікарню з сиренами. Потерпілому відрізало поїздом гомілки обох ніг і він знаходився в шоковому стані. Його госпіталізували в реанімаційне відділення.
Постраждалим виявився 46-річний житель населеного пункту Здовбиця. Чоловік приїхав на вокзал для того, щоб відправити у зону ОСС свого сина. Батько хотів передати своєму синові передачу, але коли він закинув пакет, не втримався і впав під останній вагон. Про стан чоловіка зараз не повідомляється.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…