facebook

Раптово помер 24-річний священник із Львівської області

Вчора, 6 квітня, на Тернопільщині попрощалися з 24-річним священником, а тіло доправили для поховання до рідного села Магерів, Львівської області.
Про це повідомили у місцевому виданні Галас.

6 квітня архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк у храмі Пресвятого Серця Христового у селі Великі Гаї (Тернопільський район) очолив заупокійну Святу Літургію і довершив Чин ієрейського Похорону за новопереставленим отцем Любомиром Малоїдом.

Перед Богослужіннням зателефонував Блаженніший Святослав, Глава і Отець УГКЦ, який склав співчуття митрополиту і рідним з приводу втрати молодого священника.

У духовному слові до присутніх декан Тернопільський о. Віталій Козак сказав:

«Сьогодні хочемо молитовно провести о. Любомира до вічності і ці проводи є затьмарені смутком, тому що його відхід відбувся дуже раптово і неочікувано. Не встигли ми здати собі рахунок, що сталося і як сталося. Ми пригадуємо його Священство, його «так» на покликання Христа. Він радо зголосився відповісти на це покликання, його служіння було дуже коротким, але дуже знаковим для нас усіх: таланти він присвятив для звершення свого служіння, мав добру вдачу, готовність послужити».

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зауважити, що Отець Любомир Малоїд народився 29 серпня 1996 року у селищі Магерів, Жовківського району, Львівської області. Закінчив богословські студії у Тернопільській духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого. Кир Василій уділив ієрейські свячення о. Любомиру Малоїду нещодавно – 27 вересня 2020 року, у день празника Воздвиження чесного і животворящого Хреста Господнього.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...