facebook

“З любов’ю, Па”: спливло листування принца Філіпа з його невісткою Діаною

Принц Філіп був дуже близький зі своєю невісткою, принцесою Діаною. Він всіляко опікував її й намагався зробити так, щоб вона почувалася прийнятою в королівській родині. Саме він умовив сина Чарльза одружитися з леді Діаною Спенсер в 1981 році, і як він зізнавався близькому другові – він разом з королевою покладали великі надії на цей шлюб.

Як повідомляє видання The Sun, герцог Единбурзький листувався з принцесою Діаною і в цих листах вона його лагідно назвала “тато”, а королеву – “мама”.

Листування стала дуже активним в 1992 році, коли в родині Чарльза і Діани почалися проблеми. Принц Філіп назвав себе “самопроголошеним консультантом з питань шлюбу” і зробив все, щоб утримати Діану від розлучення зі своїм сином.

Як сказав колишній королівський дворецький Пол Барелл, принц Філіп “зробив більше, намагаючись врятувати шлюб Чарльза з Діаною, ніж його син”.

Діана навіть сказала одного разу своїм друзям: “Скільки ще дружин обговорювали свої сімейні проблеми зі своїм тестем, а не зі своїм чоловіком?”

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Ось декілька фраз з листів принца Філіпа до Діані

“Чарльз, як для людини в його становищі, вчинив нерозумно, ризикнувши всім разом з Каміллою. Я не можу уявити, щоб хтось при здоровому розумі залишив тебе заради Камілли. Така перспектива навіть не приходила нам в голову”

“Чи можете ви чесно заглянути у своє серце і сказати, що відносини Чарльза з Каміллою не мають нічого спільного з вашою поведінкою стосовно нього у вашому шлюбі?”

“Я готовий визнати, що у мене немає таланту консультанта з питань шлюбу…”

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...