facebook

Всіх українців із 1 травня автоматично переведуть на річні контракти на газ: ціна злетить

Всіх українців із 1 травня автоматично переведуть на річні контракти на газ. Таке рішення ухвалила Національна комісія у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). Головна мета – уникнути сезонних коливань ціни.

Про це пише Obozrevatel.

Однак зробили це в чи не найневідповідніший момент. Наприкінці опалювального сезону запаси газу вичерпані, ціни на світових ринках зростають. Постачальникам доведеться пропонувати українцям той тариф, який ґрунтується фактично на пікових відмітках. У підсумку замість близько 7 грн уже з наступного місяця і, можливо, протягом цілого року за кожен кубометр доведеться платити від 8 до 10 грн.

Що зміниться?

Всіх українців автоматично переведуть на річні тарифи. Зараз за замовчуванням діють місячні ціни, які регулярно переглядаються. За новими ж правилами вже 25 квітня всі постачальники повинні оголосити, за якою ціною будемо купувати блакитне паливо протягом року.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

На відміну від першої редакції постанови, в новому документі передбачили можливість знижувати річний тариф у тому разі, якщо закупівельні ціни будуть падати. Найімовірніше, це станеться влітку.

У будь-який момент можна буде поміняти постачальника. Таке правило діє і зараз. Якщо виявиться, що ціна вашого постачальника значно вища, ніж в іншого, ви маєте право прийти до конкурента й укласти з ним договір.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...

загрузка...