У грудні жителям непідконтрольних Україні територій Луганщини планують відключити електроенергію

У грудні 2016 року українська сторона планує відключити від електроенергії непідконтрольні райони Луганської області.

Як інформує Цензор.НІ, про це заявив директор “Луганського енергетичного об’єднання” (ЛЕО) Володимир Грицай в ефірі “Громадського радіо”.

За його словами, з початку військових дій керівництво “Луганського енергетичного об’єднання” було вимушено покинути свої будинки і переміститися в Старобільськ: “В рамках постанови Кабміну № 263 ми були визначені як єдиний постачальник електроенергії на територію всієї Луганської області”.

“Коли 1 листопада 2014 року я заступив на посаду гендиректора, неконтрольована сторона отримувала електроенергію на 300 млн. гривень у місяць. В Україну приходило близько 3 -4 млн. гривень. Потім до нас почали надходити платежі в межах 50 -60 млн. гривень в місяць. У будь-якому випадку, це не покривало і третини поставок. Нам вдалося протримаються до липня 2016 року. Ми зверталися у всі інстанції з тим, щоб повністю припинити перетік електроенергії на неконтрольовану бік або знизити його до рівня фактичної оплати. Реакції на наші звернення не було. Станиця Луганська та населені пункти навколо неї, а це більше 12 000 наших абонентів, які отримують електроенергію з неконтрольованою боку. Існує загроза того, що незаконні формування відключатимуть електроенергію. Зараз ми закінчуємо будівництво обвідної лінії Счастьинской ТЕС. У 20-х числах грудня ця лінія буде запущена, і ми зможемо відключити перетік електроенергії, який відбувається з Счастьинской ТЕС в бік Луганська”, – повідомив Грицай.

Також він зазначив, що в липні представники незаконних формувань прийшли до його співробітників, які виконували свої посадові обов’язки на непідконтрольної території і під дулом автомата запропонували їм перейти в підприємство ТД “Нафтопродукт”, яке пов’язують з паном Курченком.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“На сьогоднішній день всі гроші, які збираються там за поставлену електроенергію, незрозуміло куди діваються. Нам вони не надходять”, – додав Грицай.

annashchesna

Recent Posts

«Едельвейс» чекає. Контракт 18–24 — для тих, хто готовий діяти. 🇺🇦

Якщо тобі від 18 до 24 років, настав час зробити вибір, який може визначити твоє…

23 години ago

Російська пропаганда продовжує вигадувати нові історії навколо подій в Україні

Російські медіа поширюють заяви про нібито участь у протестах колишніх військових та певних «структур», які…

3 дні ago

Коли обираєш 92 — завжди у виграші. 🇺🇦

Вибір сильного підрозділу — це вибір якісної підготовки, професійного розвитку та команди, яка щодня виконує…

3 дні ago

⁨”Азимут”, головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із СЗЧ.

⁨"Азимут", головний сержант роти 47-ї ОМБр. Розповідає про те, що люди все активніше повертаються із…

4 дні ago

«Викрадатиму їхніх родичів»: за погрози сім’ям військових ТЦК чоловік отримав п’ять років із дворічним випробуванням

Вламуватися до приватного житла, грабувати, викрадати родичів військовослужбовців ТЦК та СП і захоплювати їх в…

7 днів ago

Добровільне повернення із СЗЧ через Армія+: як це працює

Для військовослужбовців ЗСУ, ДССТ та НГУ, у яких факт СЗЧ був зафіксований до 12 червня…

7 днів ago