National Geographic Traveller, в рамках щорічного рейтингу, визначив найцікавіше місце для подорожей у 2017 році. І ним стало графство Донегол на півночі Ірландії.
Це мальовниче узбережжя визнали одним із найзагадковіших та найкрасивіших місць на Землі. Далі в списку розташувалися столиця Чилі – Сантьяго, на третій сходинці – Гельсінкі. Також в першій п’ятірці – Гренландія, Перу та датський Орхус.
Окраїни Донегола нараховують в собі величезну кількість морських заток, величних та неприступних скель, незвіданих островів та славиться своїми чистими пляжами.
До речі, такий різкий наплив туристів в графство Ірландії спрогнозований за рахунок того, що саме в Донеголі проходили зйомки восьомого епізоду “Зоряних війн”. Але, дивлячись на ці неймовірні пейзажі можна зрозуміти, що ця причина – точно не головна!
У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…